שאלות ותשובות

אז מה עוד רציתם לדעת?

לפני שנרשמים לקורס המקיף לבניית אתרים – צריך לדעת הכל. לכן ריכזנו עבורכם את רשימת השאלות והתשובות המלאה. יש לכם שאלה נוספת? הרגישו חופשי ליצור קשר.

למי שרוצה לעבוד בתחום המתפתח של בניית אתרים. הגיל והניסיון המקצועי הקודם פחות משנים, יחד עם זאת, מומלץ מאוד להתחיל את הקורס עם ידע סביר באינטרנט + ידע סביר באנגלית. ובנוסף – חוש אסתטי ועיצובי די חשובים.

כמו שבטח ראיתם באינטרנט, ישנן מספר גדול של מכללות שמלמדות את תחום בניית האתרים, אך מעט מאוד המקומות שמעניקים הכשרה מלאה באמת – אחד על אחד. מדובר בחוויית לימודים אחרת לגמרי וכן, גם באפשרות להעמיק ולהבין באמת.

מכללת מאסטר דיגיטל נוצרה מתוך ניסיון רב בבניית אתרים למאות רבות של עסקים אמיתיים. לכן הלימודים יהיו כ-90 אחוזים תכל׳ס עבודה ועשייה ורק 10 אחוזי תיאוריה, בשונה מאוד מהמקובל בתחום המכללות. 

אך ורק בוני אתרים מנוסים ומקצועיים. לא מרצים או מורים. רק אנשים שעסקו ועוסקים בתחום שנים.

לא כעת ולא בעתיד. מאסטר דיגיטל מלמדת אך ורק בשיטת אחד על אחד. במקרה בו כן תעדיפו לימודים אך ורק בכיתה (בד״כ בשל עלות נמוכה משמעותית, או מכל סיבה אחרת), נשמח מאוד להפנות אתכם לבית ספר מעולה למקצועות הדיגיטל השוכן ממש בסמוך לרחוב המסגר בת״א ומנוהל ע״י המנטור מס׳ 1 בתחום.

בדיוק בזמנים הטובים לכם. וזה היתרון העצום בללמוד אחד על אחד: הכל מתגמש לשעות הפנויות שלכם, כולל אפשרות להתחיל בערב לאחר העבודה (אך לא אחרי 19:00)

השיעורים מתקיימים מרחוק, דרך תוכנה ייעודית המשלבת גם את השיחה עצמה, גם את שיתוף המסך, ועוד. הייטק.

כן, עד שליש מסך כל השיעורים. שיעורים אלו (שגם הם כמובן מתבצעים אחד על אחד), מתקיימים בתל אביב, במגדל עזריאלי-שרונה, ממש סמוך לתחנת רכבת ת״א השלום.

גם לזאת דאגנו – השיעורים מצולמים ומוקלטים – וצפייה בהם תהיה נגישה לכם בשרת מיוחד בענן ל-3 שנים מיום סיום הקורס! ככה שניתן לחזור ולצפות בכל שיעור (פרונטלי או מרחוק) בכל עת שתצטרכו וכאמור לשלוש שנים מלאות!

אנחנו דואגים לכך. אתם לא צריכים ׳לרדוף׳ אחרי עסקים כדי ליצור תיק עבודות. נציגים של המכללה מאתרים עסקים אמיתיים ובמהלך הקורס אנו בונים ביחד את האתרים עבור העסקים הללו. מא-ת עד ת׳. זה אומר שהלימודים לא מתקיימים בתיאוריה – אלא מבוצעים ממש כבוני אתרים.

אנו דואגים להתחייבות ע״י בעלי העסקים שלהם נבנה אתרים – שהאתר יישאר באוויר לשנה אחת לפחות – גם במקרה בו העסק שלהם אפילו נסגר מכל סיבה. ככה שלרשותכם שנה (לפחות. ורוב הסיכויים שהרבה יותר) להשתמש ולהציג את תיק העבודות ללקוחות או למעסיקים פוטנציאליים.

גם וגם. אנו לומדים ומבצעים במהלך ההכשרה את העבודה. ובסוף ההכשרה – כל אחד בוחר את מסלול הקריירה שמתאים לו. בכל מקרה בשל העובדה שהקורס כולל בתוכו בניית תיק עבודות אמיתי – המשימה אמורה להיות קלה יותר – בכל דרך שתבחרו.

חד משמעית לא. אין לנו אפשרות להבטיח זאת מאחר ומדובר בנושא שמורכב מכ״כ הרבה פרמטרים שהם לאו דווקא מקצועיים כמו לעבור ראיון עבודה, יחסים בין אישיים, ועוד.

חד משמעית צריך להשקיע זמן נוסף. בשיעורים אנו לומדים את העבודה, אפילו מבצעים אותה על אתרי עבודה ועל אתרים של עסקים אמיתיים, אבל זה לגמרי לא פותר את התלמידים לשבת לאחר מכן (ולפני השיעור הבא) ולהשקיע שעות ומאמצים נוספים להעמיק את הידיעה בנושא, ולא פחות חשוב – להגיע לשיעור הבא עם שאלות שנתקלו בהן במחקר העצמי.

תלוי בעיקר בכם. ההכשרה יכולה להתפרס על פני שנה, חצי שנה, או אינטנסיבית ברמה של חודשיים. תלוי בזמן הפנוי שלכם וביכולת להכיל את כל החומר ללימוד.

כן. לאחר סיום הלימודים, ברשותכם עוד שלושה מפגשים מרחוק של שעתיים כ״א, בהם תעלו שאלות, בעיות טכניות שונות שנתקלתם איתן, ועוד. נפתור את זה ביחד ונעמיק את הלימוד המעשי שלכם. ניתן לנצל את המפגשים הללו עד שנה מסיום הלימודים.

יוצרים קשר בטופס כאן למטה באתר ומתקדמים משם. 

מכללת מאסטר דיגיטל - לומדת בניית אתרים

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

חץ - מכללת מאסטר דיגיטל

להרשמה מלאו את הטופס ונדבר בקרוב

חץ - מכללת מאסטר דיגיטל
דילוג לתוכן