למה לי בניית אתרים עכשיו?

אם אתם חיים בעולם הדיגיטלי, אז בטח שמעתם לאחרונה על מקצוע בונה האתרים, ההולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, כששיאו עוד לפניו. אם שקלתם להתחיל ללמוד מקצוע מסוים ועדיין לא החלטתם איזה הוא יהיה, אז מקצוע בונה האתרים הוא בהחלט אחד שכדאי לכם לקחת בחשבון. ואם חשבתם עד עכשיו שצריך לעזוב את כל העיסוקים ו׳לשרוף׳ לפחות יום אחד בשבוע כדי להתפנות וללמוד, תופתעו לגלות שאפשר גם אחרתאפילו מהספה בבית.

זה העתיד

הסיבה הראשונה היא ששם נמצא העתיד. אנו נמצאים בעידן בו יותר עסקים נסגרים, חנויות פיזיות אט אט נעלמותועוד ועוד פעילות עסקית עוברת לאון ליין. בעולם הזה אתם רוצים להיות, ורוצים להוביל. וזה מה שמקצוע בונה האתרים נותןלשלוט בעתיד, באיך ייראו העסקים של העתיד, החנויות של העתיד, להיות בתחום שנחשב בעיני רבים כאחד התחומים המתפתחים של השנים הקרובות.

מאגר אין סופי של לקוחות פוטנציאליים

אם יש איש מקצוע שכל בעל עסק באשר הוא צריך זה מנהל חשבונות ובונה אתרים. כל עסק בעולם, וגם בישראל מן הסתם, צריך אתר אינטרנט. וצריך שמישהו יבנה עבורו את הנוכחות האינטרנטית הזאת. וכאן אתם נכנסים. למקצוע שכל בעל עסק צריך לשכור. כי ככל שיש יותר לקוחות פוטנציאלייםכך פוטנציאל ההכנסה גדול יותר.

תמיד צריך לשדרג ולשפר

בשונה משירותים שהם חד פעמייםאתר אינטרנט צריך לתחזק, לשפר, לשדרג, ואחרי כשנתייםשלושגם לעצב ואף לבנות מחדש. ובמקצוע כזה אתם רוצים לעסוק. מקצוע שבו אתם לא עושים עבודה חד פעמית ואז לא צריכים אתכם יותר, אלא מקצוע שלקוח יצטרך אתכם בו לאורך שנים.

אפשר לעסוק בו מכל מקום

בשונה ממקצועות מסורתייםשבעל המקצוע צריך לשבת במיקום מסוים ובשעות מוגדרות מראשבונה אתרים יכול לתת את השירות שלו לעסקיםמכל מקום. הכוונה מכל מקום היא ממש ממש מכל מקום, וכן, מכל העולם. אז אם תמיד דמיינתם את יום העבודה שלכם בחוף הים בתאילנד ומחשב נייד עליכםבניית אתרים הוא לגמרי לגמרי אחד המקצועות העיקריים שכדאי לכם לקחת בחשבון.

הכנסה לא רעה בכלל

אתרי אינטרנט מתומחרים באלפי שקלים, תלוי במורכבות שלהם. וכשמתחילים לדבר על אתרי איקומרס (אתרי חנות שהלקוחות קונים בהם מוצרים, קרויים גם אתרי מסחר אלקטרוני), אז בחלק גדול מאוד של המקרים מדובר על מחירים של עשרת אלפים שקלים ומעלה, ויכול להגיע די מהר לעשרות אלפי שקלים. אז נכון שמדובר בעבודה, ולא במשהו שיוצרים בחמש או אפילו בעשר שעותאך בשורה התחתונהעבודה ששכר נאה (ואפילו מאוד) בצידה.

תחום מרתק

בניית אתרים הוא משהו שבסך הכל כיף לעשות: לדבר עם לקוחות בשלב הראשוני, לאפיין ביחד איתם את הצורך שלהם, להקים את המערכת באמצעות פלטפורמה כיפית כמו וורדפרס, לעצב אותו, ולבצע מספר גדול של פעולות מרתקות בבניית האתר. אם מעניין אתכם להרחיב על הפעולות שבונה אתרים לומד לעשות, ניתן לעיין בסילבוס הזה של קורס לבניית אתרים.

אפשרויות לימוד מותאמות אישית

יש מספר מכללות לבניית אתרים במרכז, כאלו שצריך להגיע אליהן פיזית. אך שיטה זו לא מתאימה לכולם. לפעמים אנחנו באמצע החיים ולא יכולים לעצור אותם בזמן הלימודים. לכן פיתרון של לימוד בניית אתרים מהבית יכול להיות מאוד רלוונטי להמון אנשים: בין אם הם גרים רחוק מהמרכז, ובין אם הם פשוט לא יכולים להגיע לת״א/חיפה בשעות קבועות מספר פעמים בשבוע.

אנו במכללת מאסטר דיגיטל מעניקים בדיוק את הפיתרון הזה, בזכות שיטת לימוד ייחודית לתחום: לימוד בניית אתרים אחד על אחד.

זה אומר שהתלמידים לומד עם המורהאחד על אחד, כשהלימודים יכולים להיות מכל מקום בארץ, גם מהספה בבית, ואפילו לא חייבים להיות בשעות קבועותאלא מותאמים באופן אישי לסדר היום שלכם.

לפרטים נוספיםפשוט צרו איתנו קשר כאן בטופס למטה!

מאמר מאת: צוות מאסטר דיגיטל אקדמי

מכללת מאסטר דיגיטל הינה מכללת אחד על אחד ללימודי בניית אתרים. באמצעות שיטה זו – התלמיד, שמקבל יחס אישי באמת – מזריק את החומר ישירות לווריד ואפילו יוצא בסוף הקורס עם תיק עבודות אמיתי לגמרי. 

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

חץ - מכללת מאסטר דיגיטל

להרשמה מלאו את הטופס ונדבר בקרוב

חץ - מכללת מאסטר דיגיטל